6 Kayıt

Liste Izgara

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Balko Bambu Plaka

  Balko Bambu Plaka

  Balko Bambu Plywood, bambu parçalarının preslenmesi ile üretilir. Yüzeyi 1. sınıf vernikle kaplanmış olan bu ürün, parlak yüzeyi ile dekoratif amaçlı iç ve dış cephe kaplamaları, zemin kaplamaları gibi alanlarda kullanılır. Şık ve dekoratif bir malzemedir.

 2. Modelpan - Momentum - Manyezit yapı levhası

  Modelpan - Momentum - Manyezit yapı levhası

  Kent yaşamının dinamikliği içinde kendinden sıva dokusuna sahip nitelikli yüzey yapısı ile tasarım meraklıları için tatmin edici bir bütünlük oluşturur. Modelpan Momentum serisi, mekânlarımıza yeni bir soluk getirir.

  Standart Ölçüler (mm)
  Kalınlık    : 8, 10, 12
  En    : 1250
  Boy    : 2500

 3. Modelpan - Elegance - Manyezit yapı levhası

  Modelpan - Elegance - Manyezit yapı levhası

  Ahşap dokulu yüzeyi ile ahşabın doğal şıklığını sunar. Nitelikli ahşap dokulu strüktürü ile Elegance Serisi hem geleneksel hem de modern tasarım projelerinde tercih edilir. Yüzeyinde kullanılan ahşap efektli boya uygulamaları ile ahşap etkisinin en güzel tonlarını yaratma olanağı sağlar.

  Standart Ölçüler (mm)
  Kalınlık    : 8 / 10 / 12
  En    : 1250
  Boy    : 2500

 4. Modelpan - Metropolitan - Manyezit yapı levhası

  Modelpan - Metropolitan - Manyezit yapı levhası

  Doğal taş dokularının en güzel tonlarını barındıran seri, yüzeyinde kullanılan efektli boya uygulamaları ve üstün özellikli yapısıyla mekânlarımıza mükemmel çözümler getirir.

  Standart Ölçüler (mm)
  Kalınlık    : 8, 10, 12
  En    : 1250
  Boy    : 2500

 5. Modelpan - Comfort - Manyezit yapı levhası

  Modelpan - Comfort - Manyezit yapı levhası

  Sade düz yüzeyi ile geniş kullanım olanakları sağlar. Comfort serisi, farklı ebatlar ile sunularak sade ve şık bir tasarıma dönüşür. 1250 mm x 2500 / 2800 mm ebatlarıyla ve 6 mm'den 18 mm'ye kadar farklı kalınlıklarda üretilerek zengin döşeme alternatifleri sunar.

 6. Modelpan

  Modelpan Düz Dış Levha

  Yapıların her türlü yüzey kaplamalarında kullanabilen, üstün özelliklere sahip selüloz lifi takviyeli çimento esaslı levhalardır. Genel tanım olarak fibercement levha şeklinde adlandırılırlar. Modelpan düz levhalar tamamen doğal maddelerden üretilmekte olup, çevre, doğa ve insan dostudur. Fibercement levhalar kullanılacakları yüzey detaylarına göre uygun aletlerle kolayca işlenebilir ve kolayca monte edilir.

6 Kayıt

Liste Izgara

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla