Balcıoğlu

Kuruluş

Balcıoğlu Grup & Standart İzolasyon olarak, 2017 - Turkeybuild - İstanbul Yapı Fuarındayız.Balcıoğlu Fuar
YAPI FUARI - TURKEYBUILD, 1978 yılından bu yana her yıl büyüyen fuar alanları, zenginleşen ürün ve hizmetleri, artan yerli ve yabancı katılımcı sayısı ile dünya standartlarında hizmet sunan uluslararası bir YAPI MALZEMELERİ ve TEKNOLOJİLERİ zirvesidir.

Dünyanın dikkatini Türkiye'ye çeker!
YAPI FUARI - TURKEYBUILD bölge yapı sektörünün en son ürün ve hizmetlerini sergileme ve takip etme olanağı sunmanın ötesinde, uluslararası bir "İş Geliştirme Platformu" olarak öne çıkmaktadır. Sektör için yeni pazarlar oluşturulması, sektöre ve ülke ekonomisine ticari fayda sağlanması için YAPI FUARI - TURKEYBUILD, her yıl içeriği zenginleştirilen etkinliklerle güçlendirilmektedir.

Uzun soluklu projelerle bölgesel gücünü artırır!
Farklı başlıklardaki profesyonel ve sosyal organizasyonlar, "Konuk Ülke" ve “Hedef Pazar” projeleri, uzun yıllardır yapılan ve yapı sektöründe kurumsal itibar araçlarından biri haline dönüşen “Altın Mıknatıs "En İyi Stand Tasarımı Ödülü" bu çalışmalardan sadece bazılarıdır. Bu yöndeki yapılanmalara en somut örnekler 2011 yılında ilki gerçekleştirilen "Konuk Ülke - Rusya", 2012 yılında düzenlenen "Konuk Ülke - Almanya", 2013 yılında düzenlenen "Konuk Ülke - Azerbaycan", 2014 yılında düzenlenen "Konuk Ülke - Güney Kore", 2015 yılında düzenlenen "Konuk Ülke - Kazakistan" ve 2016 yılında düzenlenen “Konuk Bölge Afrika” projeleridir.

YAPI FUARI - TURKEYBUILD içeriğiyle Türk yapı sektörünün dünyada yükselen bir değer olarak öne çıkmasına katkı sağlamaktadır. Yürüttüğü uluslararası işbirlikleri sayesinde tüm dünya genelindeki bilgi birikiminin ve iş fırsatlarının bölgeye aktarılmasına aracılık etmektedir. BAU ve Mosbuild gibi sektörün en çok bilinen fuarları ile stratejik işbirlikleriyle, ihracat odaklı projeler geliştirilmesi ve firma bazında rekabetçi stratejilerin oluşturulması amacıyla üreticiden son kullanıcıya kadar geniş yelpazedeki bir kitlenin bir araya getirilmesine yardımcı olmaktadır.

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en önemli iş zirvesinde buluşmak üzere...