Balcıoğlu

Kurulu�

Balcıoğlu Geleneksel İftar Yemeği - 2014Balcıoğlu Grubu’nun Topkapı Sarayı’nda gerçekleştirdiği iftar davetinin onur konuğu Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İmsad) Başkanı Dündar Yetişener ‘di. Türkiye’nin ve Bölgenin Yapı Malzemeleri konusunda önemli bir dağıtım Grubu olan Balcıoğlu Grubu, ülkenin önde gelen, dünyada büyük projelere imza atan müteahhit firmalarını tarihin en önemli ve görkemli mekanlarının başında gelen Topkapı Sarayı’nda verdiği iftar davetinde buluşturdu.

Sektörün önemli isimlerinin katılım gerçekleştirdiği yemekte siyaset, ekonomi, sektörün bugünü ve yarını ile ilgili birçok konuda görüş alışverişleri yapıldığı dikkatlerden kaçmadı. İftarda söz alan Balcıoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Balcıoğlu, zorlu bir virajdan geçen Türkiye’nin el birliği ile beraberce, ülkenin güçlü dinamiklerini verimli, daha verimli halde kullanarak geleceğe daha güçlü yürüyeceğini vurgularken ticarete olan bakış açılarını altını çizerek yineledi. Balcıoğlu “ Bizler Ticareti sadece para kazanma vesilesi olarak değil, bir meslek ve ülkemize bir hizmet olarak görüyoruz” dedi.

Davetin özel konukları arasında yer alan ve söz alan İMSAD Başkanı Dündar Yetişener kürsüden davetlilere seslendi. Yetişener’in konuşmasında, eski dostuz dediği Balcıoğlu firması ile “beraberce zorlukların aşılması” konusunda ortak görüşlerde olduğunu belirterek, ülkenin sahip olduğu nitelikli iş gücünden kalite seviyesinin yüksekliğine, sektörün dünyada geldiği önemli noktadan Türkiye’nin Büyük Hedeflerine birçok konuda düşüncelerini konuklar ile paylaştı. Dündar Yetişener, büyük hedeflere büyük Türkiye ile ulaşılacağından tereddütü olmadığını söylerken, çalışmak ve daha çok çalışmak vurgusunu kullandı. Özel davetli olarak Davete katılan Yetişener’e Grubun firmalarından Standart İzolasyon A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu günün anısına bir hediye takdim ederek Grubu adına teşekkürlerini iletti.