Balcıoğlu

Kurulu�

RUSYA –TÜRKİYE İLİŞKİLERİ HER ALANDA GELİŞİYOR, ŞANTİYELERDE MALİYETLER DÜŞÜYOR !BALCIOĞLU ŞİRKETLER GRUBU VE SVEZA COMPANYYENİ “BALKO SVEZA DECK PLYWOOD” İLE ŞANTİYELERDE MALİYETLERİ DÜŞÜRECEK !

Türkiye’de ve Bölge ülkelerinde, İnşaat sektörünün Yapı Malzemeleri alanında üretim, distribütörlükler ve bu çerçevede güçlü dağıtım ağına sahip olan Balcıoğlu Şirketler Grubu, uzun yıllardır iş ortaklığı gerçekleştirdiği Rusya Menşeili Sveza Company ile birlikte geliştirdiği Balko Sveza Deck Plywood ürününün Türkiye pazarına girişi Maslak Sheraton Hotel’de gerçekleştirilen Lansman ile duyuruldu.

Sveza Türkiye Distribütörü Balcıoğlu Grup Standart İzolasyon A.Ş.’dir. Alınan ithalat verilerine göre Türkiye’ye yüklü miktarda plywood sevk etmeye başlayan firma bu yıl da bu temposunu devam ettirdi. Uzun yıllardır plywood ürünlerinde Türkiye çapında, önemli bir dağıtım ve stok gücüne sahip olan Balcıoğlu, Sveza plywood ürünlerini siz değerli müşterilerimize sunmaya devam etmektedir.

Balcıoğlu Şirketler Grubu’nun kurucularından Zeki Balcıoğlu’nun açılış konuşması ile başlayan ve ilk olarak Türkiye’de yapılan Lansman, Müteahhit müşteri kitlesine, ulusal ve sektörel basına gerçekleştirildi. Organizasyona, beklentilerin üstünde katılım gerçekleşmesi Balcıoğlu tarafından memnuniyet ile karşılaşırken, Sveza Company üst düzey katılım ile temsil edildi.

Tanıtımda, Balko Sveza Deck Plywood’un üstün özellikleri katılımcılara anlatıldı.

Özel davetliler arasında yer alan Plywood ürününün üzerinde yer alan film tabakasının dünya üzerindeki en büyük üreticilerinden olan, Almanya menşeili Surfactor firmasının CEO’su Dr.Gunther Martin katılımcılara, firması, Plywood’da kullanılan Film ve Balko Sveza Deck için kullanılan Özel Film hakkında bir sunum gerçekleştirdi.

Zaman, Kuvvet, Direnç ve Dayanıklılık özellikleri üzerinden vurgulanan ürünün teknik özellikleri ve faydaları şu şekilde sıralanmakta ;

ZAMAN :
Kılavuz Çizgiler – Üzerinde yer alan kılavuz çizgiler ile kesim işlemlerinde ve donatı demirlerin yerleştirilmesinde %50’den fazla zaman tasarrufu sağlamakta.
KUVVET :
m2 başına 8 TON yük dayanımı ile güven vermekte.
DİRENÇ :
Taber Testi verilerine göre üzerindeki film 350 Devirde Aşınma Direncine sahip.
DAYANIKLILIK :
Özel içerikli Yeni Kenar Boyası ile %60 oranında neme ve suya daha dirençli.

Balko Sveza Deck Plywood Yarışması

Balko Sveza Deck Ürün Tanıtım Videosu

Balko Sveza Deck Dayanıklılık Testi

Yeni Balko Sveza Deck’in Kaba inşaat yapımında zamandan büyük tasarruf sağlayarak Zaman/maliyet oranlamasında düşüşe büyük katkı sunacağı belirtilmekle birlikte, suyuna yoğun kesim yapısı ile taşıma gücü ve hava şartlarına dayanımı ve bunlara ek olarak üzerindeki film kalitesi ve Özel Kenar Boyası ile yaşam ömrünü çok daha ilerilere taşıyacağı ve bu kapsamda şantiyelerde maliyetleri azaltma yönünde destek sağlayacağı öngörülmekte.
Lansman’da yer alan Sveza Yöneticileri; Dünya Satış ve Pazarlama Direktörü Andrey Immoreev’e, İhracat Satış Direktörü Dmitry Krivoruchenko’ya, Türkiye ve Ortadoğu Satış Müdürü Maxim Kolenko’ya, Ürün Geliştirme Müdürü Andrey Kobets’e ve Surfactor firması CEO’su Dr.Gunther Martin’e , iş ortaklığının ve günün bir hatırası olarak Balcıoğlu Üst Yönetimi tarafından teşekkür plaketleri takdim edildi.
Bir çekilişin de gerçekleştirildiği Lansman’da Zorlu Center, Tekfen, Deva Holding, Quasar, Emaar Square gibi bir çok projeyi gerçekleştiren ve bu projelerde Sveza’yı tercih eden Mak-in İnşaat Şantiyeler Şefi Soner Yıldız yapılan çekilişte bir Iphone 6 cep telefonu kazandı. Çekilişi Sveza Company Dünya Satış ve Pazarlama Direktörü Andrey Immoreev yaparken, hediyeyi Balcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ayrıca Standart İzolasyon A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu takdim etti.
“Plywood’da Yeni Nesil” olarak lanse edilen Balko Sveza Deck’in Lansman sonunda misafirler tarafından yapılan incelemelerinde olumlu görüş bildirmeleri Balcıoğlu ve Sveza kadrolarında memnuniyet oluşturdu.
Ülkemize ve milletimize hayırlı olsun.

Kamuoyuna duyurulur.