Balcıoğlu

Kurulu�

Online satış mağazamız, balkotrade.com kullanıcıları artık daha çok kazanıyor.


Balkotrade Sektöründe profesyonelleşen, yeniliklere öncülük eden firmamız, günümüzde internet çağında bulunduğumuzu , bu alışkanlığın ve gerekliliğin giderek yaygınlaştığını düşünen , zamanın ne kadar önemli bir kavram olduğunu inanarak inşaat malzemeleri sektöründe online satış hizmetini www.balkotrade.com' da değerli müşterilerimizin 7 gün 24 saat hizmetine sunmaktadır.

www.balkotrade.com'a tıkladığınızda göreceksiniz ki ister perakende bazda olsun ister toptan bazda olsun her malzeme için her kesime hitap eden fiyatlar ile karşılaşacaksınız. Bu adreste her hafta bir yenilik ile karşılaşacaksınız www.balkotrade.com satış ekibi sizlere her hafta yeni indirimler , kampanyalar ,ürün tanıtımları yapmaktadır. Yapılan bu bilgilendirmeler üye olan tüm müşterilerimize mail yoluyla iletilmekte , inşaat mühendislerimizde ürünler ile ilgili teknik ve pratik tüm bilgileri sitemizde güncellemektedir.

Dolayısıyla www.balkotrade.com'da yapı sektörü ile ilgili tüm fiyatlara ve tüm ürün bilgilerine bir tıklama ile ulaşabilirsiniz.. 2013 senesi ile birlikte sitemiz ürünlerinden yapılacak alışverişlerde bonus kazanma şansları doğacak. Kullanıcılarımızın sitemizde online olarak yapacakları alışverişlerde malzeme ve miktar bazında çeşitli extra indirim ve hediyeler kazanacaklar . Bu extra kazanç ve hediyeler için sitemizi takip edin.